מערכות בקרה

החברה מבצעת מערכות בקרת מבנה ובקרת תאורה במסגרת הפרויקטים השונים. המערכות האיכותיות של א.הנדל מתאפיינות בכך שהן השליטה והן הבקרה ניתנות לביצוע ממרכז שליטה אזורי, שיכול לתת מענה לכל בעיה בזמן אמת. פרויקטים אלו מבוצעים במוסדות, מבנים ציבוריים ומבנים מסחריים גדולים, בכל קנה מידה.

חברתנו מספקת את הליווי, התכנון וההתקנה של מערכות הבקרה בכל רחבי הארץ. צוותינו מורכבים מהנדסאים, מהנדסים, טכנאים ועובדים נוספים אשר מוסמכים להתקין מערכות בקרת מבנה ובקרת תאורה במבנים בקנה מידה משתנה. כל אחד מהפרויקטים שאנחנו מבצעים בתחום מערכות הבקרה ובכל תחום אחר באחריותינו, מקבל את מירב תשומת הלב והעבודה נעשית תוך שמירה על כל תקני הבטיחות והאיכות הנהוגים בתחום זה.

החברה דואגת במהלך כל תהליך ההתקנה לשירות מקצועי, מוקפד ובטוח. את הפרויקטים מבצעים מהנדסים, הנדסאים, טכנאים ועובדים נוספים שעברו הכשרה מקצועית ואקדמית לעסוק בהתקנת מתקני חשמל מסוגים שונים. תהליך העבודה המתוכנן מראש, נעשה על פי כל תקני הבטיחות הנהוגים כיום. מטרתנו היא לספק את השירות המקצועי ביותר ולסייע בהתקנת מתקני חשמל ברמה הגבוהה ביותר, שיוותרו עמידים וחזקים לאורך זמן.